Všechny novinky a důležité zprávy z našeho webu můžete mít ve svých mobilních telefonech. Je tu pro Vás mobilní aplikace V OBRAZE, která je zpřístupněna již od roku 2020. Pokud ji ještě nemáte, velmi jednoduše a rychle si ji nainstalujete.
Vážení spoluobčané a sousedé,
vzhledem k současné situaci více než kdy jindy všichni potřebujeme aktuální informace. Obstarali jsme pro Vás chytrou aplikaci do mobilních telefonů a tabletů. Jedná se o mobilní aplikaci V OBRAZE. Doufáme, že Vám tato aplikace usnadní orientaci v aktuálním dění nejen naší obce a ušetří Vám čas.
Pomocí této aplikace můžete dostávat všechny aktuální informace z našich webových stránek přímo do svých mobilních telefonů a tabletů. Na novou zprávu vás upozorní notifikace. Aplikace vám přináší přehled aktualit z webu naší obce, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce.
Do aplikace se nemusíte registrovat, neposkytujete žádná osobní data.
Aplikaci si můžete stáhnout pomocí odkazů, nebo QR kódů.
Obecní úřad Vítonice
Vítonice 82
768 61 Bystřice pod Hostýnem
okres Kroměříž
kraj ZLÍNSKÝ
starostka obce
Bc. Ladislava Hradilíková, DiS.
telefon: 725 121 270
e-mail: starostka@vitonice.cz
Slunce vychází:5:39
Slunce zapadá:19:55
23.4.2025 12:10
Aktuální výška:
15 cm
Aktuální stavy hladiny v okolí | |
---|---|
LG Rajnochovice | normální |
LG Teplice nad Bečvou | normální |
LG Hranice | normální |
LG Kroměříž | normální |
Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.
Prší-li na svatého Vojtěcha, neurodí se švestky.